Aşk Mektupları 9 Aralık'ta Sinemalarda!

Aşk Mektupları 9 Aralık'ta Sinemalarda! 20 Kasım 2016

Aşk Mektupları ile gözyaşlarınızı tutamayacaksınız...

Başrolüne Oscar ödüllü güzel oyuncu Marion Cotillard’ı yerleştiren romantik yapım Aşk Mektupları 9 Aralık'ta vizyona giriyor.

Milena Agus’un ikinci dünya savaşı sonrası yazdığı aynı isimli romanı “Mal di Pietre”den uyarlanan film, tutkulu, özgür ruhlu bir kadının sevgisiz evliliği ve başka bir adama âşık oluşu çerçevesinde şekillenen yirmi yıllık sürecini ele alıyor. Gabrielle ailesinin baskısı sonucu bir çiftçi olan José’yle evlenmiş olan ve istemediği bir hayata sıkışıp kalan güzel bir kadındır. Ancak José her şeye rağmen karısına aşıktır. Jose dürüst ve çalışkan bir adam olsa da Gabrielle bu adanmışlığa hiçbir zaman karşılık veremeyeceğinin farkındadır. Zira bu düşüncenin kesinleştiği bir an gelir ve güzel kadın ayaklarını yerden kesen André ile tanışır. Beraber kaçmak için sözleşirler ancak aşklarını yaşamak yaşadıkları dünyada sandıkları kadar kolay olmayacaktır...

2016 Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye için yarışan filmin yapımcılığını Fransız bağımsız sinemasının en önemli isimlerinden Alain Attal üstleniyor. Başrolde Cotillard’a Louis Garrel ve Alex Brendemühl eşlik ediyor.

  • Beğen
    0
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir